KARDEŞLER PASLANMAZ

2003 yılında Ankara, Siteler’de Paslanmaz Çelik ve Alüminyum Korkuluk imalatı işine başlayan “Kardeşler Paslanmaz” genç ve dinamizmimin yanında edindiği tecrübesiyle sektöründe saygın bir konuma yükselmiştir.

“Kardeșler Paslanmaz” proje uygulamalarının yanında aksesuar imalatı da yapmaktadır. Bunlara ilave olarak teșhir mağazasında imal ettiği aksesuarları ve bayisi bulunduğu birçok ürününde satıșını yapmaktadır.

“Kardeșler Paslanmaz” tecrübeli ve dinamik kadrosuyla üstlendiği projeleri süratle ve kusursuz bir șekilde tamamlayarak teslim etmektedir.

TECRÜBEMİZ

Paslanmaz Korkuluk - 15 yıl
Alümünyum Korkuluk - 15 yıl
Paslanmaz Bayrak Direği- 12 yıl
Paslanmaz Aksesuar İmalatı - 8 yıl

SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMASI

Proje uygulamalarında kalite ve estetiği bir arada müşterilerinin hizmetine sunan “Kardeşler Paslanmaz” müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Proje uygulamaları ve aksesuar imalatındaki iddiası ve yenilikleriyle ve müşterilerinden aldığı destekle sektörde kalite ve hizmet anlayıșına farklı bir bakıș açısı getirmenin gururunu yaşayan Kardeșler Paslanmaz, paslanmaz çelik materyalinde kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat güvencesiyle hizmet vermektedir.

Toplam kalite anlayıșına sadık kalan ve faaliyet alanında sürekli araștırma, geliștirme yapan, Kardeșler Paslanmaz sektöründe seçkin bir isme sahiptir.

0
Kamu Kurumu
0
Mutlu Müşteri
0
Büyük Proje

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Müşteri Memnuniyeti

İddia ediyoruz, üstlendiğimiz projelerde ve size özel uygulamalarımızla, imalat sırasında ve sonrasında Kardeșler Paslanmaz farkını göreceksiniz…

Tecrübe

“Kardeşler Paslanmaz” genç ve dinamizmimin yanında edindiği tecrübesiyle sektöründe saygın bir konuma yükselmiştir.

Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat

Kardeșler Paslanmaz, paslanmaz çelik materyalinde kalite, uygun fiyat ve hızlı teslimat güvencesiyle hizmet vermektedir.

Kalite

Paslanmaz korkuluk üretiminde kullandığımız malzemeler dünya normlarında olup birinci sınıftır. Paslanmaz malzemelerin hepsi sertifikalı ve cmi 304 kalitedir.

KARDEŞLER PASLANMAZ RESİM GALERİSİ